Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek ŽIJ SVŮJ SEN Perly a Miyuki

ŽIJ SVŮJ SEN se stejnojmenným náramkem, kde jsem zkombinovala klasickou eleganci perel s jemností korálků Miyuki. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

389 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 21774
Akce 2+1 zdarma

2+1 ZDARMA

Náramek ŽIJ SVŮJ SEN Perly a Miyuki
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

ŽIJ SVŮJ SEN se stejnojmenným náramkem, kde jsem zkombinovala klasickou eleganci perel s jemností korálků Miyuki. Tento šperk je výjimečným doplňkem, který Vám připomene, že všechny sny jsou dosažitelné, a že můžete žít život naplněný vášní a představivostí.

Perly jsou symboly krásy, čistoty a rafinovanosti. Jejich nádherný lesk a jemný odstín vnesou do Vašeho života pocit luxusu a elegance. Jsou také známkou bohatství a blahobytu. Tento náramek Vám tak bude připomínat, že si zasloužíte žít život plný splněných snů. Perly jsou doplněny japonskými korálky Miyuki. Tradice japonských korálků sahá až do 14. století a jsou ceněny na celém světě pro jejich výjimečnou kvalitu. Spolu s perlou tak tvoří jedinečnou harmonii a mají magickou energiiOzdobte se tímto šperkem, který je symbolem Vaší odvahy a odhodlání. Žijte Svůj sen a nezapomínejte, že všechno je možné. Buďte zdrojem inspirace pro ostatní, ať i oni následují své sny a žijí život naplno.

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍMandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života. Noste náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si náramek ŽIJ SVŮJ SEN ještě dnes, a získejte tak krásný šperk, který Vám přinese vášeň, štěstí a naplnění!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Blíženci, Rak, Váhy, Kozoroh, Ryby

Název: Žij svůj sen
Materiál: Sladkovodní perly, korálky Miyuki, mandala je pozlacená 24k zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Krása, láska, duchovní růst, ženskost, moudrost, štěstí, pozitivní energie atd.
Převládající barva: Krémová a bílá
Znamení zvěrokruhu: Blíženci, Rak, Váhy, Kozoroh, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd. 
Velikost: 14-22 cm