Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek ZÁŘIVÁ SÍLA Broušené krystaly

Pociťte jedinečnou energii harmonie a vyváženosti s náramkem ZÁŘIVÁ SÍLA. Tento originální šperk s ornamentem rovnoramenného kříže je symbolem duchovní síly, zrození, víry a nekonečného světla. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

439 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 21930
Náramek ZÁŘIVÁ SÍLA Broušené krystaly
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Pociťte jedinečnou energii harmonie a vyváženosti s náramkem ZÁŘIVÁ SÍLA. Tento originální šperk s ornamentem rovnoramenného kříže je symbolem duchovní síly, zrození, víry a nekonečného světla.

Rovnoramenný kříž je ztělesněním naděje a symetrie, rovnováhou mezi mužským a ženským elementem. Jeho vyvážená ramena a jasný střed připomínají, že i v nejtěžších chvílích můžeme nalézt rovnováhu, sílu a energii. Je symbolem Kristova vítězství nad temnotou a připomíná nám, že v našich srdcích je nekonečné světlo. Náramek ZÁŘIVÁ SÍLA je vytvořen s láskou a péčí, aby Vás provázel na cestě Vaší vlastní síly. Pestrobarevné broušené krystaly září všemi odstíny a připomínají Vám, že i v malých okamžicích je schopnost nekonečné síly.

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍMandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života.

Noste náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek ZÁŘIVÁ SÍLA ještě dnes, a získejte tak krásný šperk, který Vám přinese štěstí, klid a harmonii!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby 

Název: Zářivá síla
Materiál: Skleněné krystaly, mandala je pozlacená 24K zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Štěstí, láska, moudrost, harmonie, rovnováha, klid atd.
Převládající barva: Duhové odstíny
Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 15-20 cm