Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek TANEC VÁŠNĚ Granát, růžový turmalín a křišťál

Nechte se omámit magickou energií náramku TANEC VÁŠNĚ. Pociťte energií tohoto amuletu, který je symbolem živé energie, lásky a jiskřivé vášně, která Vás bude provázet na každém kroku. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

689 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 21913
Akce 2+1 zdarma

2+1 ZDARMA

Náramek TANEC VÁŠNĚ Granát, růžový turmalín a křišťál
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Nechte se omámit magickou energií náramku TANEC VÁŠNĚ. Tento jedinečný šperk jsem pro Vás navrhla unikátním spojením granátu, růžového turmalínu a křišťálu. Nechte se unášet energií tohoto amuletu, který je symbolem živé energie, lásky a jiskřivé vášně, která Vás bude provázet na každém kroku.

Granát Vám dodá vášnivou energii, rozvine sexuální touhu a fantazii. Přinese sílu, odhodlání a pomůže procítit moc přítomného okamžiku. Jeho intenzivní odstíny Vám připomenou plamen vášně, který hoří v našich srdcích. Růžový turmalín vnese do Vašeho života jemnost a vyrovnanost emocí, pohltí negativní energii a dodá pozitivní. Ochrání Váš domov i dobrou náladu, vnese do života řád a vytvoří prostor pro světlo i optimismus. Jeho něžné odstíny podpoří a budou harmonizovat celou Vaši bytost. Křišťál je minerál čistoty a jasnosti, který posílí energii ostatních kamenů a propojí Vás s vyšším vědomím. Vytvoří ochranný štít před vším negativním, očistí Auru a odstraní duševní blokády. Ozdraví citovou disharmonii a uleví při bolestech hlavy.

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍMandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života.

Ozdobte se tímto jedinečným šperkem TANEC VÁŠNĚ a zažijte sílu vášně a lásky. Nechte se unést jeho energií a prociťte vášnivý plamen života. Noste náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek TANEC VÁŠNĚ ještě dnes, a získejte tak krásný šperk, který Vám přinese vášeň, štěstí a lásku!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Beran, Rak, Lev, Váhy, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Název: Tanec vášně
Materiál: Granát, růžový turmalín, křišťál, mandala je pozlacená 24K zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Štěstí, krása, láska, sexuální rozkoš, fantazie, energie, harmonie, vitalita atd.
Převládající barva: Vínová a růžová
Znamení zvěrokruhu: Beran, Rak, Lev, Váhy, Kozoroh, Vodnář, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 16-20 cm