Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek TAJEMNÉ DÁLKY Africký tyrkys a lazurit

Objevte dobrodružství dálných krajů s náramkem TAJEMNÉ DÁLKY. Nechte se unést jeho energií a nechte se vést na cestě poznání, překvapení a nových objevů. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

689 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 21921
Akce 2+1 zdarma

2+1 ZDARMA

Náramek TAJEMNÉ DÁLKY Africký tyrkys a lazurit
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Objevte dobrodružství dálných krajů s náramkem TAJEMNÉ DÁLKY. Tento netradiční šperk jsem pro Vás navrhla z afrického tyrkysu a lazuritu. Nechte se unést jeho energií a nechte se vést na cestě poznání, překvapení a nových objevů.

Africký tyrkys Vám přinese radost i bohatství, povzbudí osobní růst a rozvoj, zároveň však nastolí vnitřní rovnováhu a harmonii. Jeho charakteristická magická barva evokuje obraz tyrkysového moře, které Vás obklopí ve vzdálených krajinách. Tento nevšední tyrkys Vám pomůže nalézt klid a mír v rušném světě a otevře dveře k hlubšímu pochopení sebe samé. Lazurit symbolizuje modrou oblohu a širé nebe. Jeho intenzivní modrá barva přináší energii vzdálených horizontů a snů. Pomůže Vám odstranit stres, zvýší sebevědomí a kreativitu. Díky němu se propojíte s vyššími sférami a rozvinete Svoje duchovní schopnosti. Stane se průvodcem na Vaší cestě k objevování tajemství a hlubších pravd.

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍMandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života.

Noste náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou. 

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek TAJEMNÉ DÁLKY ještě dnes, a získejte tak krásný šperk, který Vám přinese štěstí, lásku a dobrodružství!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Beran, Býk, Rak, Panna, Váhy, Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Název: Tajemné dálky
Materiál: Africký tyrkys a lazurit, mandala je pozlacená 24K zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Štěstí, láska, moudrost, přátelství, harmonie, kreativita, osobní růst, vitalita atd.
Převládající barva: Modrá a zelená
Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk, Rak, Panna, Váhy, Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 16-20 cm