Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek SPŘÍZNĚNÁ DUŠE Jahodový křemen, africký tyrkys a Miyuki

Dokonalé spojení duše a vzájemného porozumění se snoubí v náramku SPŘÍZNĚNÁ DUŠE. Tento magický šperk jsem pro Vás navrhla netradiční kombinací krásného jahodového křemene s energetického afrického tyrkysu. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

539 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 21869
Akce 2+1 zdarma

2+1 ZDARMA

Náramek SPŘÍZNĚNÁ DUŠE Jahodový křemen, africký tyrkys a Miyuki
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Dokonalé spojení duše a vzájemného porozumění se snoubí v náramku SPŘÍZNĚNÁ DUŠE. Tento magický šperk jsem pro Vás navrhla netradiční kombinací krásného jahodového křemene s energetického afrického tyrkysu. 

Jahodový křemen přinese do Vašeho života energii lásky a radosti. Jeho jemné růžové odstíny Vás naplní příjemnou atmosférou a podpoří lásku k sobě i ke světu kolem Vás. Je to minerál, který otevře srdce a propojí s hlubšími emocemi a citovou intuicí. Jeho nošení Vám přinese zdraví, štěstí a prosperitu. Přitáhne Vám do života spřízněnou duši a pomůže Vám najít správný životní směr

Africký tyrkys je minerál ochrany a moudrosti. Jeho zajímavý tyrkysový odstín Vám poskytne klid a jasnost myšlenek. Provede Vás na cestě osobního rozvoje a podpoří vyjádřit, co skutečně chcete. Korálky Miyuki, jemné a elegantní, dodávají tomuto náramku sofistikovaný nádech a zdůrazní jeho jedinečný charakter. Jejich jemné odstíny tvoří harmonický celek, který je stejně okouzlující jako inspirující.

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍMandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života.

Noste náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

SPŘÍZNĚNÁ DUŠE je magický šperk, který Vám přinese radost, lásku a propojení. Buďte spojeni se svou vlastní duší a s lidmi, kteří jsou Vám blízcí. Uvolněte energii Jahodového křemene a afrického tyrkysu a prožívejte život v harmonii a vzájemném porozumění.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek SPŘÍZNĚNÁ DUŠE ještě dnes, a získejte tak jedinečný šperk, který Vám přinese lásku, štěstí a bohatství!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Beran, Býk, Rak, Panna, Váhy, Střelec, Kozoroh, Vodnář

Název: Spřízněná duše
Materiál: Jahodový křemen, africký tyrkys, korálky Miyuki, mandala je pozlacená 24K zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Ženskost, krása, láska, pozitivní energie, kreativita, vitalita, radost, bohatství atd.
Převládající barva: Růžová, zelená a hnědá
Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk, Rak, Panna, Váhy, Střelec, Kozoroh, Vodnář
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 14-22 cm