Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek PRO RADOST Sluneční kámen a Miyuki

Prožijte radost každý den s jedinečným náramkem PRO RADOST! Při tvorbě tohoto šperku jsem se nechala inspirovat krásným, slunným dnem, který je připomínkou toho, že život je plný barev, radosti, štěstí a nekonečných možnostíMandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

339 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 21714
Náramek PRO RADOST Sluneční kámen a Miyuki
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Při tvorbě tohoto šperku jsem se nechala inspirovat krásným, slunným dnem, který je připomínkou toho, že život je plný barev, radosti, štěstí a nekonečných možností. Proto jsem pro něj vybrala sluneční kámen, který Vám dodá radost a optimismus. Jeho zářivé odstíny Vás nabíjí pozitivní energií, rozzáří Vaše skutečné já, dodají Vám krásu a životní vitalitu. Sluneční kámen je známý také pro svou schopnost rozptýlit smutek a podpořit sebedůvěru. Přinese Vám tak jasné světlo a pohodu každý den.

Tento polodrahokam je doplněn japonskými korálky Miyuki. Tradice japonských korálků sahá až do 14. století a jsou ceněny na celém světě pro jejich výjimečnou kvalitu. Spolu se slunečním kamenem tak tvoří jedinečnou harmonii a mají magickou energii. Tento šperk je jedinečný amulet, který je nekonečným zdrojem pozitivní energie. Každý den si připomeňte, že máte právo na štěstí a že každý okamžik může být naplněn radostí a životním potěšením.

Náramek RADOST jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍTato mandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života.

Noste tento náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou. Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek PRO RADOST ještě dnes, a získejte tak jedinečný šperk, který Vám přinese radost, lásku a štěstí! 

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Beran, Lev, Váhy, Ryby

Název: Pro radost
Materiál: Sluneční kámen, korálky Miyuki, mandala je pozlacená 24k zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Krása, láska, vitalita, intuice, optimismus, ochrana, pozitivní energie atd.
Převládající barva: Fialová a růžová
Znamení zvěrokruhu: Beran, Lev, Váhy, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, družičku atd.
Velikost: 14-22 cm