Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek PRO KRÁSU A LÁSKU Růženín, Sluneční kámen a Miyuki

Tajemná dokonalost se skrývá v náramku PRO KRÁSU A LÁSKU. Pro tento šperk jsem vybrala jemný Růženín, zářivý Slunečního kámen a decentní korálky Miyuki. Na své ruce tak ponesete symbol síly, lásky a krásyMandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

399 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 21837
Akce 2+1 zdarma

2+1 ZDARMA

Náramek PRO KRÁSU A LÁSKU Růženín, Sluneční kámen a Miyuki
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Tajemná dokonalost se skrývá v náramku PRO KRÁSU A LÁSKU. Pro tento šperk jsem vybrala jemný Růženín, zářivý Slunečního kámen a decentní korálky Miyuki. Na své ruce tak ponesete symbol síly, lásky a krásy. Každý den tak budete do svého života přitahovat pozitivní magickou energii.

Růženín, minerál láskyplné energie, nechá Vaše srdce rozkvést jako nejkrásnější růži, otevře jej a přitáhne do Vašeho života štěstí, krásu a lásku. Sluneční kámen, symbol radosti a optimismu, Vám dodá zářivou energii a pomůže Vám vidět svět v jasnějším světle, připomínajíc, že každý den je nová příležitost k oslavě života. Korálky Miyuki, jemné a elegantní, dodávají tomuto náramku sofistikovaný nádech a zdůrazní jeho jedinečný charakter. Jejich jemné odstíny pudrové růžové až tělové barvy tvoří harmonický celek, který je stejně okouzlující jako inspirující.

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍMandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života. Noste náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek PRO KRÁSU A LÁSKU ještě dnes, a získejte tak jedinečný šperk, který Vám přinese energii, vitalitu a štěstí!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Beran, Býk, Lev, Váhy, Ryby

Název: Pro krásu a lásku
Materiál: Růženín, Sluneční kámen, korálky Miyuki, mandala je pozlacená 24K zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Láska, krása, sexuální rozkoš, vitalita, intuice, sebedůvěra, ochrana, klid atd.
Převládající barva: Růžová a béžová
Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk, Lev, Váhy, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 15-22 cm