Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek NA CESTY Perla a Miyuki

Inspirací pro náramek NA CESTY, mi byly modré odstíny moří a oceánů. Nekonečná záplava energie, vzrušení z objevování nových dálek a hledáním toho, co se skrývá za obzorem. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

349 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 21735
Náramek NA CESTY Perla a Miyuki
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Inspirací pro náramek NA CESTY, mi byly modré odstíny moří a oceánů. Nekonečná záplava energie, vzrušení z objevování nových dálek a hledáním toho, co se skrývá za obzorem. To vše jsem vložila do tohoto náramku z korálků Miyuki, ozdobené unikátní perlou. 

Perla je symbol moudrosti, čistoty a nevinnosti. Přitáhne k Vám lásku, krásu, dobrou životní energii, štěstí a prosperitu. Tento šperk je doplněn japonskými korálky Miyuki. Tradice japonských korálků sahá až do 14. století a jsou ceněny na celém světě pro jejich výjimečnou kvalitu. Spolu s perlou tak tvoří jedinečnou harmonii a mají magickou energii. Královsky modrý odstín tohoto náramku Vám přinese ochranu, klid, stabilitu a nekonečnou energii vesmírného řádu, že vše se děje tak jak má.

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍTato mandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života. Noste tento náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek NA CESTY ještě dnes, a získejte tak jedinečný šperk, který Vám přinese ochranu, nekonečnou energii a štěstí!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Blíženci, Rak, Váhy, Kozoroh, Ryby

Název: Na cesty
Materiál: Sladkovodní perla, korálky Miyuki, mandala je pozlacená 24k zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Štěstí, krása, láska, harmonie, duchovní růst, moudrost, ženskost atd.
Převládající barva: Modrá a bílá
Znamení zvěrokruhu: Blíženci, Rak, Váhy, Kozoroh, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 14-22 cm