Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek MYSTICKÝ POKLAD Apatit a Miyuki

Zažijte dotek tajemna s náramkem MYSTICKÝ POKLAD z modrého apatitu a korálků Miyuki. Tento jedinečný šperk Vás vezme do světa tajemství a duchovní moudrosti. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

389 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 21864
Náramek MYSTICKÝ POKLAD Apatit a Miyuki
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Zažijte dotek tajemna s náramkem MYSTICKÝ POKLAD z modrého apatitu a korálků Miyuki. Tento jedinečný šperk Vás vezme do světa tajemství a duchovní moudrosti.

Apatit, s jeho intenzivními modrými odstíny, je minerál duchovního posunu a vnímání. Jeho silná energie Vám pomůže otevřít vnitřní oči a odhalí tajemství světa kolem nás. Posílí intuici a vnímání, podpoří sexuální energii, odstraní apatii a obnoví vnitřní toky energie. Podpoří dobrý spánek, lépe porozumíte výkladu snů a napomůže Vám se propojit s minulými životy. Korálky Miyuki, jemné a elegantní, dodávají tomuto náramku sofistikovaný nádech a zdůrazní jeho jedinečný charakter. Jejich jemné odstíny tvoří harmonický celek, který je stejně okouzlující jako inspirující.

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍMandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života.

Noste náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou. Ozdobte se tímto krásným šperkem a vstupte do světa tajemství a duchovního poznání. Buďte zdrojem inspirace pro ostatní, kteří hledají své vlastní poklady a posuny. Každý okamžik, který prožíváte s náramkem MYSTICKÝ POKLAD, je unikátní a plný možností duchovního růstu.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek MYSTICKÝ POKLAD ještě dnes, a získejte tak jedinečný šperk, který Vám přinese energii, štěstí a lásku!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Blíženci, Panna, Vodnář

Název: Mystický poklad
Materiál: Apatit, korálky Miyuki, mandala je pozlacená 24K zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Energie, sexuální rozkoš, harmonie, odstranění blokád, kreativita, cílevědomost atd.
Převládající barva: Modrozelená
Znamení zvěrokruhu: Blíženci, Panna, Vodnář 
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 14-22 cm