Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek KLENOT LÁSKY Růžový turmalín a Miyuki

Zažijte jedinečný dotek jemnosti, něhy, krásy a lásky s magickým náramkem KLENOT LÁSKY. Tento originální šperk jsem pro Vás navrhla z elegantní palety odstínů růžového turmalínu a drobných korálků Miyuki. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

579 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 21880
Náramek KLENOT LÁSKY Růžový turmalín a Miyuki
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Zažijte jedinečný dotek jemnosti, něhy, krásy a lásky s magickým náramkem KLENOT LÁSKY. Tento originální šperk jsem pro Vás navrhla z elegantní palety odstínů růžového turmalínu a drobných korálků Miyuki. 

Růžový turmalín je minerál lásky a emocionálního hojnosti. Jeho něžné odstíny vyvolávají pocit láskyplnosti, harmonie a míru. Tento vzácný turmalín Vám pomůže otevřít srdce a propojit se s hlubokými emocemi, pročistí okolní prostor a vnese Vám do života řád. Vytvoří prostor pro světlo i optimismus a dodá Vám sílu postavit se za sebe a za to, co opravdu chcete. Korálky Miyuki, jemné a elegantní, dodávají tomuto náramku sofistikovaný nádech a zdůrazní jeho jedinečný charakter. Jejich jemné odstíny tvoří harmonický celek, který je stejně okouzlující jako inspirující. 

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍMandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života.

Noste náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

Ozdobte se KLENOTEM LÁSKY a propojte se s esencí pravé touhy. Buďte připomínkou síly a jemnosti, které láskyplný vztah přináší. Navlékněte si tento náramek, vyjádřete svou otevřenost a připomeňte si, že jste obklopená láskou, kdykoliv na něj pohlédnete.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek KLENOT LÁSKY ještě dnes, a získejte tak jedinečný šperk, který Vám přinese lásku, štěstí a harmonii!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Beran, Lev, Váhy, Štír

Název: Klenot lásky
Materiál: Růžový turmalín, korálky Miyuki, mandala je pozlacená 24K zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Harmonie, ochrana, štěstí, pozitivní energie, dobrá nálada, odstranění blokád  atd.
Převládající barva: Růžová
Znamení zvěrokruhu: Beran, Lev, Váhy, Štír
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 15-18 cm