Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek JSI MŮJ POKLAD Lazurit a Miyuki

JSI MŮJ POKLAD je náramek, ve kterém se snoubí tajemná krásu Lazuritu s jemností korálků Miyuki. Tímto originálním šperkem můžete vyjádřit lásku a ocenění k někomu jedinečnému ve Vašem životě. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

380 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 21762
Náramek JSI MŮJ POKLAD Lazurit a Miyuki
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

JSI MŮJ POKLAD je náramek, ve kterém se snoubí tajemná krásu Lazuritu s jemností korálků Miyuki. Tímto originálním šperkem můžete vyjádřit lásku a ocenění k někomu jedinečnému ve Vašem životě.

Lazurit, s jeho tajemně modrým odstínem připomíná azurovou oblohu, je minerálem duchovního probuzení a symbolu vnitřního pokladu. Jeho energie přináší klid a harmonii, a jeho jasné modré barvy září s nebeskou silou. Lazurit také přinese lásku, přátelství a oddanost, tím se stává vzácným pokladem pro ty, kteří ho nosí. Tento polodrahokam je doplněn japonskými korálky Miyuki. Tradice japonských korálků sahá až do 14. století a jsou ceněny na celém světě pro jejich výjimečnou kvalitu. Spolu s lazuritem tak tvoří jedinečnou harmonii a mají magickou energii.

Ozdobte se náramkem JSI MŮJ POKLAD, jako výraz Své lásky nebo ho darujte tomu, kdo je pro Vás skutečným pokladem. Navlékněte si tento šperk a prožívejte každý okamžik s vědomím, že máte v životě něco opravdu hodnotného. Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍMandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života. Noste náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si náramek JSI MŮJ POKLAD ještě dnes, a získejte tak krásný šperk, který Vám přinese lásku, štěstí a harmonii!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Býk, Panna, Váhy, Střelec, Vodnář, Ryby

Název: Jsi můj poklad
Materiál: Lazurit, korálky Miyuki, mandala je pozlacená 24K zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Láska, moudrost, přátelství, harmonie, štěstí, ochrana, osobní růst atd.
Převládající barva: Modrá a šedá
Znamení zvěrokruhu: Býk, Panna, Váhy, Střelec, Vodnář, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 14-22 cm