Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek HVĚZDNÉ NEBE Lazurit a korálky Miyuki

Vstupte do magického světa s náramkem HVĚZDNÉ NEBE, který jsem pro Vás navrhla z lazuritu a korálků Miyuki. Tento jedinečný šperk Vás přenese do hlubin nebeské energie a přinese Vám pocit klidu, harmonie a bezpečí. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

579 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 21875
Náramek HVĚZDNÉ NEBE Lazurit a korálky Miyuki
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Vstupte do magického světa s náramkem HVĚZDNÉ NEBE, který jsem pro Vás navrhla z lazuritu a korálků Miyuki. Tento jedinečný šperk Vás přenese do hlubin nebeské energie a přinese Vám pocit klidu, harmonie a bezpečí.

Lazurit, známý také jako modrý lapis lazuli, je minerál, který Vás propojí s energií dávných světů a kosmickou moudrostí. Jeho intenzivní modrá barva evokuje obraz nebeského nekonečna a přinese Vám harmonii a vyrovnanost. Otevře Vaší mysli pro vnímání duchovních dimenzí a ulehčí Vám nalézt svou vnitřní pravdu. Pomůže Vám s komunikačními problémy, odstraní stres a zvýší sebevědomí, sebevyjádření a kreativitu. Korálky Miyuki, jemné a elegantní, dodávají tomuto náramku sofistikovaný nádech a zdůrazní jeho jedinečný charakter. Jejich jemné odstíny tvoří harmonický celek, který je stejně okouzlující jako inspirující.

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍMandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života.

Noste náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

Ozdobte se tímto mystickým šperkem HVĚZDNÉ NEBE a otevřete se síle a moudrosti hvězd. Pociťte spojení s vesmírem a jeho nekonečnými možnostmi. Náramek Vám připomene, že i ve Vašem nitru je nekonečno hvězd, které čekají, až budou objeveny.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek HVĚZDNÉ NEBE ještě dnes, a získejte tak jedinečný šperk, který Vám přinese harmonii, štěstí a moudrost!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Býk, Panna, Váhy, Střelec, Vodnář, Ryby

Název: Hvězdné nebe
Materiál: Lazurit, korálky Miyuki, mandala je pozlacená 24K zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Láska, moudrost, přátelství, štěstí, sebevědomí, kreativita, harmonie, klid, bezpečí atd.
Převládající barva: Modrá
Znamení zvěrokruhu: Býk, Panna, Váhy, Střelec, Vodnář, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 16-20 cm