Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek ENERGIE SLUNCE Červený achát, růženín a sluneční kámen

Probuďte svou životní energii se náramkem ENERGIE SLUNCE z červeného achátu, růženínu a slunečního kamene. Tento náramek je symbolem síly, vitality a radosti, které slunce do našich životů přináší. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

689 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 21901
Náramek ENERGIE SLUNCE Červený achát, růženín a sluneční kámen
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Probuďte svou životní energii se náramkem ENERGIE SLUNCE z červeného achátu, růženínu a slunečního kamene. Tento náramek je symbolem síly, vitality a radosti, které slunce do našich životů přináší.

Červený achát je minerál, který zapálí vášnivou energii a posílí Vaše odhodlání. Jeho magická barva barva probudí Váš vnitřní oheň a dodává sílu pro překonávání výzev, zmírní pocity neklidu, stresu a vnitřního napětí. Růženín přinese do Vašeho života jemnou a harmonizující energii lásky a péče. Jeho jemný odstín podporuje vyváženost emocí a propojuje Vás s energií srdce, posílí sexuální rozkoš, zintenzivní tělesné smysly a vnese trpělivost do mezilidských vztahů. Sluneční kámen, minerál radosti, optimismu a životní energie. Jeho jiskřivé odstíny odhalují sluneční záři a přinášejí sebou pozitivitu a vitalitu. Pomůže Vám prožívat každý okamžik naplno, dodává Vám energii a sebedůvěru při realizaci všech snů a rozzáří Vaše skutečné já.

Náramek ENERGIE SLUNCE  jsem navrhla z těchto silných minerálů, které společně tvoří kombinaci vitality, lásky a radosti. Jeho intenzivní odstíny a harmonické vzory připomínají sluneční paprsky, které rozjasní váš den. 

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍMandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života.

Ozdobte se tímto jedinečným šperkem ENERGIE SLUNCE, který Vám dodá sílu slunce a životní energii. Nechte se unést jeho magickou energií a dejte rozkvést svoji vnitřní sílu.

Noste náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek ENERGIE SLUNCE ještě dnes, a získejte tak krásný šperk, který Vám přinese energii, štěstí a lásku!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Beran, Býk, Lev, Váhy, Kozoroh, Ryby

Název: Energie slunce
Materiál: Červený achát, růženín a sluneční kámen, mandala je pozlacená 24K zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Harmonie, klid, štěstí, krása, láska, sexuální rozkoš, fantazie, inspirace, intuice, vitalita atd.
Převládající barva: Hnědá, oranžová, růžová
Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk, Lev, Váhy, Kozoroh, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 16-20 cm