Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek DUHA ŠTĚSTÍ Růžový turmalín a duhový fluorit

Přitáhněte si štěstí se symfonii jemných odstínů minerálů s náramkem DUHA ŠTĚSTÍ. Tento originální náramek je inkarnací radosti, harmonie a nekonečného štěstí, které Vás bude provázet každým dnem. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

549 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 21885
Náramek DUHA ŠTĚSTÍ Růžový turmalín a duhový fluorit
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Přitáhněte si štěstí se symfonii jemných odstínů minerálů s náramkem DUHA ŠTĚSTÍ. Tento magický šperk jsem pro Vás navrhla unikátním spojením růžového turmalínu a duhového fluoritu. Tento originální náramek je inkarnací radosti, harmonie a nekonečného štěstí, které Vás bude provázet každým dnem.

Růžový turmalín zahalí Vaše srdce do náruče lásky a emocionálního naplnění. Připomene Vám, že každý okamžik života je dar, který si zasloužíte prožít naplněným láskou a radostí. Pohltí veškerou negativní energii kolem Vás a vnese Vám do života řád a spokojenost. Duhový fluorit uvolní napětí a dodá Vám optimismus, pestrost a radost do života. Jeho zářivé odstíny připomínají magickou duhu, která se leskne na obloze. Duhový fluorit Vás naplní pozitivní energií, inspirací a podpoří Vás v emoční harmonii.

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍMandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života.

Noste náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek DUHA ŠTĚSTÍ ještě dnes, a získejte tak jedinečný šperk, který Vám přinese lásku, krásu a štěstí!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Beran, Blíženci, Lev, Panna, Váhy, Štír, Vodnář, Ryby

Název: Duha štěstí
Materiál: Růžový turmalín a duhový fluorit, mandala je pozlacená 24K zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Láska, krása, štěstí, prosperita, sexuální rozkoš, pozitivní energie, ochrana  atd.
Převládající barva: Růžová a fialová
Znamení zvěrokruhu: Beran, Blíženci, Lev, Panna, Váhy, Štír, Vodnář, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 16-22 cm