Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek DĚKUJI Lazurit a Miyuki

Vděčnost je neobyčejný dar, který nám pomáhá vnímat a ocenit to, co máme v životě. Mít vděčnost v srdci je klíčem k naplnění a štěstíMandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

339 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 21727
Náramek DĚKUJI Lazurit a Miyuki
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Každý den přináší mnoho důvodů, za které můžeme být vděčni, od malých radostí až po velké úspěchy. Vděčnost nám umožňuje vnímat krásu a bohatství kolem nás, ať už se jedná o milující rodinu, věrné přátele, dobré zdraví, naplňující práci, nebo inspirující příležitosti. Když se naučíme projevovat vděčnost, otevíráme své srdce k hojnosti a pozitivní energii. Proto jsem pro Vás navrhla tento jedinečný náramek DĚKUJI, který je nejen nádherným šperkem, ale také připomínkou projevu vděčnosti a ocenění všeho, co život přináší.

Lazurit je minerál lásky, štěstí, přátelství, duchovního probuzení a osobního růstu. Jeho sytě modré odstíny připomínají hlubokou nebeskou oblohu a propojují nás s nekonečnou moudrostí a vnitřním klidem. Lazurit je polodrahokam sebevědomí a sebepoznání, který Vám pomůže nalézt svou pravou cestu a žít šťastný život. Tento polodrahokam je doplněn japonskými korálky Miyuki. Tradice japonských korálků sahá až do 14. století a jsou ceněny na celém světě pro jejich výjimečnou kvalitu. Spolu s lazuritem tak tvoří jedinečnou harmonii a mají magickou energii

Ozdobte se náramkem DĚKUJI, který je připomínku, že vděčnost je klíčem k naplněnému a šťastnému životu. Je také výjimečným dárkem pro ty, kterým chcete připomenout, jak moc si jich vážíme.

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍ. Mandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přání. Její magická energie je tělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života.

Noste tento náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

Tento unikátní amulet je dokonalým dárkem pro Vás nebo pro někoho zvláštního ve Vašem životě. Nečekejte a objednejte si svůj náramek DĚKUJI ještě dnes, a získejte tak jedinečný šperk, který Vám přinese štěstí, lásku a vitalitu!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Býk, Panna, Váhy, Střelec, Vodnář, Ryby

Název: Děkuji
Materiál: Lazurit, korálky Miyuki, mandala je pozlacená 24k zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Krása, láska, vitalita, intuice, optimismus, ochrana, pozitivní energie atd.
Převládající barva: Modrá
Znamení zvěrokruhu: Býk, Panna, Váhy, Střelec, Vodnář, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu, družičku atd.
Velikost: 14-22 cm