Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Náramek NEVĚSTA Perla a Miyuki

Prozraďte svou vnitřní krásu a eleganci s náramkem NEVĚSTA. Tento nádherný šperk kombinuje klasickou krásu perly s jemností korálků Miyuki, vytvářející nezapomenutelný doplněk pro jedinečné svatební a slavnostní okamžiky. Mandala štěstí je ručně zlacená 24K zlatem ve třech vrstvách pro dokonalý lesk a barevnou stálost.

349 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 21741
Náramek NEVĚSTA Perla a Miyuki
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Prozraďte svou vnitřní krásu a eleganci s náramkem NEVĚSTA. Tento nádherný šperk kombinuje klasickou krásu perly s jemností korálků Miyuki, vytvářející nezapomenutelný doplněk pro jedinečné svatební a slavnostní okamžiky.

Doplňte jedinečný svatební vzhled s tímto nebesky modrým náramkem, který symbolizuje tradiční 'něco modrého'. Tento šperk je nejen elegantním doplňkem, ale také zvláštním přáním lásky, štěstí a klidu během tohoto významného dne. Modrá barva je spojována s věrností a harmonií, a přidání "něco modrého" ke svatebnímu oblečení se stalo tradicí, která dodává do svatebního dne zvláštní význam a šťastnou energii. Tento náramek jsem navrhla tak, aby splnil tuto tradici a přinesl Vám pocit radosti a klidu.

Při návrhu tohoto šperku jsem použila perlu, která je symbolem moudrosti, čistoty a nevinnosti. Přitáhne k Vám lásku, krásu, dobrou životní energii, štěstí a prosperitu.  Tento náramek je doplněn japonskými korálky Miyuki. Tradice japonských korálků sahá až do 14. století a jsou ceněny na celém světě pro jejich výjimečnou kvalitu. Spolu s perlou tak tvoří jedinečnou harmonii a mají magickou energii. Náramek je ručně vyrobený s láskou a péčí, dodá tak svatebnímu vzhledu magickou jemnost a eleganci.

Tento náramek jsem pro Vás ozdobila symbolem květiny, MANDALY ŠTĚSTÍTato mandala Vám přinese štěstí, prosperitu, hojnost, radost a dobrou energii. Bude pro Vás průvodce na cestě k naplnění Vašich nejodvážnějších snů a přáníJejí magická energie je ztělesněním vesmírného řádu a vyváženosti, které se promítnou do každého aspektu Vašeho života. Noste tento náramek s MANDALOU ŠTĚSTÍ každý den a nechte se pohltit jejím hypnotickým kouzlem. Objevte, jak se Vaše štěstí, pohoda i prosperita neustále rozvíjejí a rostou.

Ozdobte se tímto modrým náramkem, který se symbol Vaší lásky a štěstí v životě. Je také skvělým dárkem pro nevěstu, který ji připomene, že je milována a že je obklopena radostí a klidem. Nečekejte a objednejte si svůj náramek NEVĚSTA ještě dnes, a získejte tak jedinečný šperk, který přinese štěstí, lásku a věrnost!

Náramek doporučuji zejména těmto znamením zvěrokruhu: Blíženci, Rak, Váhy, Kozoroh, Ryby

Název: Nevěsta
Materiál: Sladkovodní perla, korálky Miyuki, mandala je pozlacená 24k zlatem
Barva kovu: Zlatá
Vlastnosti: Štěstí, krása, láska, harmonie, duchovní růst, moudrost, ženskost atd.
Převládající barva: Světle modrá
Znamení zvěrokruhu: Blíženci, Rak, Váhy, Kozoroh, Ryby
Vhodný dárek pro: Kamarádku, maminku, dceru, sestru, tetu, babičku, paní učitelku, kolegyni v práci, nevěstu atd.
Velikost: 14-22 cm